Price: ₹292
Original Price: ₹401
one-size
Class is back in session! Our OG Glam 101 Duo got a glossy upgrade. Our new glossy version features a silky dewy lip color and smooth lip liner in a complementary shade that creates an irresistible lip look every time!
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Texture | Cream |
| Finish | Matte |
| Length | 2 cm |
| Width | 1.6 cm |
| Height | 12 cm |
| Net Weight | 1.2 g |
| SKU | sb25061063310519286 |