Price: ₹365
Original Price: ₹438
The Snatch 'n' Blush Stick is our super creamy, brightening, multi-use skin hero that blends like a dream for a seamless pop of color! Available in a wide range of shades that can be mixed and matched for a unique look!
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Gluten-Free |
| Color | Plum Wine |
| Texture | Stick |
| Type | Blush Stick |
| Finish | Shimmer |
| Height | 9 cm |
| Length | 2.5 cm |
| Net Weight | 7.5 g |
| Width | 2.5 cm |
| SKU | sbbeauty03200622858 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 5305802 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.