Price: ₹292
Original Price: ₹401
Get the perfect brows, YOUR way, with our Set Me Up Brow Hold Gel! Featuring a refreshing gel texture that won't smudge your base aor clog your pores, this gel helps maintain your preferred brow shape! Don't forget our handy double-ended brow brush! Set them, and forget them with this trusty brow gel!
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Crystal Clear |
| Texture | Wax |
| Type | Eyebrow Gel |
| Height | 3.2 cm |
| Length | 6 cm |
| Net Weight | 5 g |
| Width | 14.2 cm |
| SKU | sb2211179909002869 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 7280020 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.