Price: ₹1,868
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Rooted & Ombre |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S1B/99J |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 65 g |
| Length | 7.6 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2307082081512441 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 6691325 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.