Price: ₹233
Original Price: ₹277
Running low on sleep and suffereing from tired puffy eyes? Perk them up with our Slow Sunday Brightening Eye Serum! Included with caffeine (duh), hydrolyzed sodium hyaluronate, and bifida ferment filtrate, this serum can reduce eye dullness, firm skin around eyes, hydrate your skin, and improve the appearance of wrinkles.
| Texture | Serum |
| Color | Clear |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Length | 3.75 cm |
| Width | 3.75 cm |
| Height | 10.1 cm |
| Net Volume | 15 ml |
| SKU | sb2310129830813222 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 4181820 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.