Price: ₹190
Treat your lips to some sweet R&R with our Slow Sunday Coconut Lip Scrub! Contained with Vitamin E, jojoba oil, and more, this non-sticky scrub can improve the appearance of lip lines, deeply moisturize, and exfoliate dead skin for an ultra-fresh and pout.
| Skin Type | Dry |
| Color | White |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Texture | Cream |
| Type | Lip Scrubs |
| Height | 6.2 cm |
| Length | 4.61 cm |
| Net Weight | 5 g |
| Width | 4.28 cm |
| SKU | sb2405132325239800 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 4738568 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.