Price: ₹219
Original Price: ₹263
Bring some bounce back to you skin with our Slow Sunday Collagen Moisturizing Cream. Included with collagen and sodium hyaluronate, this cream deeply moisturizes the skin, making it smoother, more plump, and glossier! Plus, it can help you skin appear more youthful and firm. Now that's what we call a win-win!
| Texture | Cream |
| Color | White |
| Type | Face Cream |
| Skin Type | Dry |
| Effect | Hydrating |
| Net Weight | 50 g |
| Length | 7.45 cm |
| Width | 7.45 cm |
| Height | 5.63 cm |
| SKU | sb2406042489037523 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 6164165 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.