Price: ₹182
Original Price: ₹270
Slow Sunday Collagen Moisturizing Face Stick delivers collagen to help firm and revitalize delicate skin. Infused with skin-loving shea butter and olive fruit oil to deeply nourish, this convenient stick leaves your complexion soft, supple, and luminous. Effortless, and perfectly portable, it's your secret weapon for radiant, healthy skin anytime, anywhere.
| Texture | Balm |
| Color | Baby Blue |
| Type | Face Cream |
| Skin Type | All Skin Types |
| Benefits | Non-Acnegenic |
| Effect | Moisturizing |
| Net Volume | 6 ml |
| Net Weight | 33.7 g |
| Length | 3 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 6.6 cm |
| SKU | sb25090150562426506 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 514102 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.