Price: ₹203
Want sky-high lashes? Take your lashes to new heights with our Slow Sunday Multifunctional Eyelash Serum. Featuring a nourishing formula made with ginseng extract, calendula extract, and more, this serum helps stabilize and condition sparse and fragile eyelashes. Plus, it has a refreshing gel texture and you can use it on your eyebrows and hairline too!
| Color | Clear |
| Finish | Matte |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Height | 12.5 cm |
| Length | 2.1 cm |
| Width | 2.1 cm |
| Net Volume | 10 ml |
| SKU | sb2402219477397590 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 1300993 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.