Price: ₹204
Original Price: ₹248
Renew your lips with our Slow Sunday Sweet Orange Lip Scrub! Featuring ultra-fine scrub particles, jojoba, and more, exfoliate dead skin and improve dull lips to reveal bright, soft, and moisturized lips!
| Skin Type | Dry |
| Color | Orange |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Texture | Cream |
| Type | Lip Scrubs |
| Height | 6.2 cm |
| Length | 4.61 cm |
| Net Weight | 5 g |
| Width | 4.28 cm |
| SKU | sb2407099421947490 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 180239 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.