Price: ₹146
Original Price: ₹182
Take your hands from drab to fab with our new Slow Sunday Vitamin C Peeling Mask! Featuring Vitamin C and Orange Extract, this mask cleanses your skin, exfoliates, and replenishes moisture to bring your hands or skin back to its heyday.
| Texture | Cream |
| Color | Orange |
| Type | Hand Wax |
| Effect | Hydrating |
| Height | 4.1 in |
| Width | 1.4 in |
| Length | 1.4 in |
| SKU | sb25051434418335548 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 6362549 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.