Price: ₹146
Original Price: ₹182
Experience an instant cooling sensation that soothes and firms. Infused with Hyaluronic Acid and Collagen, our Slow Sunday Blue Hyaluronic Acid Cooling Mask gradually turns clear while delivering deep hydration for a radiant, elastic complexion.
| Ingredients | Alcohol-Free, Cruelty-Free, Vegan |
| Texture | Gel |
| Style Type | Hyaluronic Acid |
| Ingredients Attributes | Alcohol-Free |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | All Skin Types |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| Height | 16 cm |
| Length | 14 cm |
| Net Volume | 20 ml |
| SKU | sb260206113042967122064 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 6971586 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.