Price: ₹219
Original Price: ₹255
Love instant gratification? We've got just the peel-off mask for you! Experience a deep clean with Slow Sunday Collagen Purifying Peel-Off Mask. Infused with Collagen, Sodium Hyaluronate, Gentiana Root Extrac, it purifies pores and gently exfoliates for smoother, more radiant skin.
| Texture | Cream |
| Color | Dusty Pink |
| Type | Peel Off Masks |
| Skin Type | Normal |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Effect | Brightening |
| Height | 15 cm |
| Width | 5 cm |
| Length | 5 cm |
| Net Weight | 79 g |
| Net Volume | 60 ml |
| SKU | sb25063083571912529 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 7614544 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.