Price: ₹163
Original Price: ₹248
Get rid of flaky chapped lips and reveal fresh and a fresh plump pout with our Slow Sunday Lip Scrub! Contained with shea butter, Vitamin E, and more, this scrub gently exfoliates, nourishes, and moisturizes the lips!
| Skin Type | Dry |
| Color | Pink |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Texture | Cream |
| Height | 6 cm |
| Length | 4.5 cm |
| Net Weight | 5 g |
| Width | 4.25 cm |
| SKU | sb2309140777167040 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 4818390 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.