Price: ₹160
Original Price: ₹204
Gradually brighten your teeth and restore your smile with our Slow Sunday Teeth Whitening Essence! Formulated with menthol, magnolia denudata flower extract, and more, our natural dental essence quickly removes surface stains and gradually whitens teeth!
| Texture | Gel |
| Color | White |
| Type | Toothpaste |
| Length | 4.5 cm |
| Width | 2.5 cm |
| Height | 7.9 cm |
| Net Weight | 15 g |
| SKU | sb2310120044609659 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 8188394 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.