Price: ₹457
Soothe dull and tired-looking eyes with our Slow Sunday 24K Collagen Eye Mask! Featuring 24K gold, collagen, golden chamomile extract, and more, this eye mask increases your skin's elasticity, improves the appearance of dark circles, reduces puffiness, and deeply moisturizes your skin! Use consistently for the best results.
| Texture | Gel |
| Color | Collagen |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Height | 4.5 cm |
| Width | 8.5 cm |
| Length | 8.5 cm |
| Net Weight | 90 g |
| SKU | sb2310162363393532 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 7395254 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.