Price: ₹141
Smoother and softer feet are just one product away. This product to be exact! Our Slow Sunday Coconut Foot Cream features Coconut oil, VE, and more ingredients, that nourish and deeply moisturize the skin! Your feet will be thanking you for this relaxing care!
| Color | Beige |
| Type | Foot Balm |
| Effect | Moisturizing |
| Length | 3.45 cm |
| Width | 3.45 cm |
| Height | 10.4 cm |
| Net Weight | 30 g |
| SKU | sb2407092909467729 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 1373407 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.