Price: ₹400
Forget the spa and have your relaxing mud mask experience at home! Slow Sunday Dead Sea Clay Deep Cleansing Mask absorbs stubborn dirt and oil, refines pores, brightens and soothes you skin. Formulated with Dead Sea Clay, this mask delivers the ultimate spa experince at home.
| Texture | Cream |
| Color | Grey |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Height | 7.4 cm |
| Width | 7.4 cm |
| Length | 7.7 cm |
| Net Weight | 100 g |
| SKU | sb2308168487340551 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 9080723 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.