Price: ₹404
Now this is some mud you'll love to play around with! Our Slow Sunday Green Tea Clay Deep Cleansing Mask draws out dirt and makeup congestion while helping absorb excess oil and unclog pores to reveal smoother, brighter-looking skin!
| Texture | Cream |
| Color | Green |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Height | 7.4 cm |
| Width | 7.4 cm |
| Length | 7.7 cm |
| Net Weight | 100 g |
| SKU | sb2308224845988889 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 5703137 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.