Price: ₹164
Pores, be gone! Our Slow Sunday Lactobionic Acid Pore Shrinking Serum features lactobionic acid to help increase your skin's moisture, exfoliate your skin, shrink pores, remove blackheads, and promote overall healthier skin looking!
| Texture | Serum |
| Color | Clear |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| Length | 3.55 cm |
| Width | 3.55 cm |
| Height | 10.15 cm |
| Net Volume | 30 ml |
| SKU | sb2402277481093818 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 6988074 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.