Price: ₹196
Relax and pamper your feet with our Slow Sunday Lavender Oil Foot Cream! Contained with lavender oil and VE, this foot cream moisturizes and softens the skin, relaxing!
| Color | Beige |
| Type | Foot Cream |
| Effect | Moisturizing |
| Length | 5.15 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 3.6 cm |
| Net Weight | 30 g |
| SKU | sb2406065227453883 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 4937366 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.