Price: ₹452
These ultra-hydrating moisture patches can be applied under your eyes. Enriched with aloe vera, sodium hyaluronate and squalane, this moisturizer works to smooth your skin and leaves it soft, plump, and radiant.
| Texture | Gel |
| Color | Green |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Height | 7.5 cm |
| Width | 12.5 cm |
| Length | 12.5 cm |
| Net Weight | 103.81 g |
| SKU | sb2302027647768885 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 8827580 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.