Price: ₹359
Give your skin a well-deserved moisture-hug with our Slow Sunday Vitamin B5 Hydrating Face Mask 5 pack! Formulated with naturally derived ingredients and (of course) Vitamin B5, this mask helps to repair your skin's barrier for more youthful and bright skin.
| Texture | Liquid |
| Color | B5 |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| Height | 12.3 cm |
| Width | 1.8 cm |
| Length | 16.2 cm |
| Net Volume | 125 ml |
| SKU | sb2305310977218585 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 5066848 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.