Price: ₹354
Freshen up and let your skin take a sip of Vitamin C with our Slow Sunday Vitamin C Moisturizing Face Mask 5 pack! Enriched with naturally derived ingredients, this mask instantly wakes you up and reveals hydrated and healthy skin.
| Texture | Liquid |
| Color | VC |
| Type | Sheet Masks |
| Skin Type | Dry |
| Height | 12.3 cm |
| Width | 1.8 cm |
| Length | 16.2 cm |
| Net Volume | 125 ml |
| SKU | sb2305317010513416 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 9095097 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.